Kreatorzy mody 2015

Kreator Mody Fryzjerskiej 2015

Magdalena Kwiatkowska
Studio Fryzur Styl Magda Kwiatkowska - laureat licznych konkursów fryzjerskich, absolwent akademii fryzjerskich krajowych i zagranicznych. Członek komisji egzaminacyjnej przy Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej. Studio fryzur Magda Kwiatkowska to przede wszystkim kreowanie wizerunku i stylizacja fryzur indywidualnie do potrzeb klienta, pokazy i sesje fryzjerskie.

Mariusz Nowacki
Fryzjer stylista, mistrz fryzjerstwa, laureat wielu konkursów, wicemistrz polski we fryzjerstwie damskim 2010r. W swojej pracy łączy trzypokoleniową tradycje rzemiosła na wysokim poziomie z nowoczesnym podejściem do zawodu. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji i współpraca z marką L’oreal zaowocowało udziałem w wielu pokazach i sesjach fryzjerskich. Kreacja wizerunku wraz z indywidualnym podejściem do klienta to dewiza na sukces.

Polski Kreator Wizażu 2015

Olaf Tabaczyński
Akademia Wizażystyki Maestro Mistrza Świata Olafa Tabaczyńskiego. Od blisko 20 lat na rynku. Kształcimy wizażystów i stylistów na międzynarodowym poziomie. Nasze atuty: autorski program, doświadczona kadra, elitarne grupy, profesjonalny sprzęt, nowoczesne metody nauczania. Uzyskasz: międzynarodowe Certyfikaty, obszerne skrypty. Stawiamy na praktykę.

Liczba wyświetleń strony: 366722