Kreatorzy mody 2016

Kreator 2016 roku - Hanna Bieńkowska 

to laureatka wielu nagród takich jak ”Złota Pętelka” , „Złota Igła”,  prestiżowa Statuetka  za Jakość, Kreację i Styl oraz „Luksusowa Marka Roku”, „Sukces Roku”.  Jej talent doceniają gwiazdy rodzime i zagraniczne. Wiedeński festiwal filmowy LET'S CEE FILM FESTIVAL, otwierały gwiazdy austriackie w jej czarujących kreacjach. Ślubne suknie projektantki, prezentowane w Londynie, spędzały sen z oczu, niejednej panny młodej, marzącej o wyglądzie księżniczki…Hanna Bieńkowska szyje modele wzorowane na klasyce, zawsze osiągając nową jakość. Znakomicie ilustruje to nowa kolekcja sukni ślubnych, w których projektantka stosuje formy geometryczne łącząc muślin z koronką  w tej samej barwie. Hanna Bieńkowska udowadnia, znaną prawdę, że jeśli projektant nie odtwarza a tworzy, to za zwyczajnym określeniem – sukienka, mogą się kryć zaskakujące swą innością, oryginalne modele. W Atelier w Piasecznie projektantka spełnia nawet najbardziej wyrafinowane życzenia swoich klientek, związane oczywiście z modą i oryginalnymi kreacjami.

Nadzieja Roku - Alicja Szklarz,

poznanianka, jest absolwentką Fashion School na kierunku projektowanie i stylizacja mody, kursantką Zespołu Szkół Odzieżowych w Poznaniu na kierunku krawiectwo. Jako kostiumograf współpracuje z planem filmowym Gra w Butelkę Leszka Sawickiego. Organizuje sesje zdjęciowe o charakterze modowym i artystycznym oraz wypożycza do nich odzież i akcesoria.
Kolekcja „House of Cards” została zainspirowana klasyczną talią kart do gry oraz trzema kolorami: czarnym, czerwonym i białym. W kolekcji zostały użyte charakterystyczne dla marki elementy: patchwork, minimalizm, materiały z odzysku oraz aplikacje.

Nadzieja Roku - Sara Betkier

przyznaje, że jest związana z modą „od zawsze”. Brała udział w konkursach: OFF Fashion, Radom Fashion Show, Srebrna Pętelka, Habitus Baltija, The Amber Avant-Garde oraz w II edycji programu telewizyjnego Project Runway. Pochodzi z Lipna w województwie kujawsko-pomorskim.
Kolekcja przeznaczona jest dla kobiet odważnych, które znają swoją wartość. Charakteryzuje się dbałością o detale, wykorzystaniem najlepszej jakości skór i tkanin. Utrzymana jest w kolorystyce czarno-białej. Hasło przewodnie projektantki to: dobre wzornictwo, niepowtarzalne kroje, zabawa strukturą.

Nagrody mistrzów fryzjerstwa, makijażu i stylizacji

Anna Chołota,
Salon Wizażu i Stylizacji „Anna" Anna Chołota Lubin

rozwijająca się marka, której atutem jest inwestowanie w młode talenty, zaangażowanie w poprawę wizerunku, badanie przyszłych trendów, zamiłowanie do nowości. Anna Chołota łączy pasję z profesjonalizmem, a jej doświadczenie i charyzma sprawiają, że z oferty Salonu Wizażu i Stylizacji „Anna” korzysta wiele znanych osobowości.

Maria Katscher,
znakomita stylistka, światowej sławy fryzjerka, nagradzana w wielu konkursach i plebiscytach. Uczestniczyła w mistrzostwach Świata w Londynie, Berlinie, Wiedniu, Las Vegas, Seulu. Jest instruktorem w Klubie Postępu i Techniki Fryzjerskiej, ławnikiem w Komisji Egzaminacyjnej, trenerem kadry narodowej, sędzią międzynarodowym organizacji fryzjerskiej OMC. Wyuczyła w zawodzie ponad 60 fryzjerów.

Olaf Tabaczyński
Akademia Wizażystyki Maestro Mistrza Świata Olafa Tabaczyńskiego kształci wizażystów i stylistów na międzynarodowym poziomie. Atuty Akademii to: autorski program, doświadczona kadra, profesjonalny sprzęt, nowoczesne metody nauczania, możliwość zdobycia międzynarodowych Certyfikatów

Liczba wyświetleń strony: 366725