Kreatorzy mody 2018

Kreator 2018 Roku – Hanna Bieńkowska

{relacja filmowa} Hanna Bieńkowska

Hanna Bieńkowska – właścicielka firmy HANNAH, laureatka wielu nagród takich jak: Złota Igła, Złota Pętelka i Złota Super Pętelka, wyróżniona za „ Jakość, Kreację i Styl”, „Luksusową Marką Roku”, „Sukces Roku”, oraz wybrana jako Kreator Roku 2016.
Hanna Bieńkowska na tle dość monotonnego w pomysłach świata mody stanowi niezwykły wyjątek. Projektantka, którą można by określić mianem nowoczesnej tradycjonalistki - wszędzie szuka inspiracji.. Stale poszukuje nowych rozwiązań funkcji, formy i zestawień kolorystycznych w ubiorach... swoimi projektami udowodniła, znaną prawdę, że jeśli projektant nie odtwarza a tworzy to za zwyczajnym określeniem – sukienka, mogą się kryć zaskakujące swą innością, oryginalne modele.
Swoje kolekcje rokrocznie prezentuje na pokazach w Polsce i poza jej granicami…
A dziś z wielką przyjemnością zaprezentuje Państwu fragmenty swojej najnowszej kolekcji ślubnej i wizytowej wykonana ze szlachetnych tkanin oraz kolekcję „Pret-a-Porte' przygotowaną na sezon jesień/zima 2019.Kolekcja „Preta-a-Porte” w ramach klasycznej konstrukcji w oparciu o najnowsze trendy wykonana jest z włoskiej dzianiny wiskozowej z domieszką elastanu wyłącznie dla Hanny Bieńkowskiej. Wszystkie modele dostępne są w sprzedaży w firmowym sklepie internetowym pod adresem: www.hannahonline.pl

Odkrycie Roku 2018 – Angell

{relacja filmowa} Angell

to marka, która powstała z pasji, determinacji i wiary w swoje możliwości, w celu zrewolucjonizowania kobiecej garderoby. Największą wartością projektów jest jakość, starannie wyselekcjonowane materiały i ponadczasowe kroje. Aby podkreślić naturalne piękno produktów z ogromną starannością dopracowano każdy szczegół. Firma tworzy unikalne i limitowane kolekcje, które będą służyć kobietom na lata.
Filozofia marki sprowadza się do trzech słów: DOTKNIJ - DOCEŃ - WYRÓŻNIJ SIĘ Każde słowo ma wyjątkowe znaczenie. Gdy DOTKNIESZ ubrania ANGELL - docenisz ich jakość i zauważysz dbałość o najmniejszy szczegół. Zakochasz się w delikatnej tkaninie i ponadczasowym kroju. Kiedy już DOCENISZ ubrania, na pewno wrócisz, a limitowane kolekcje i unikalność sprawią, że WYRÓŻNISZ SIĘ w tłumie.

Liczba wyświetleń strony: 366713